** مطالب این وبلاگ برای آنانیست که نیاز دارند ولی دسترسی ندارند . موفق باشید . **آموزش بازیابی شماره سیمکارت گم شده ایرانسل !

حتما برای بعضی دوستان پیش اومده که سیمکارت ایرانسل خودشون رو که ممکنه شمارش دست خیلی از دوستانشون باشه رو گم کرده باشند , در این موقع خیلی ها قید اون سیم کارت رو میزنن , اما حالا بایک ترفند ساده میتونید شماره سیمکارت ایرانسل خودتون پس بگیرید جالب نیست ؟!

ایرانسل

مراحل این کار:
1-خرید یک سیم کارت اعتباری
شما یک سیم کارت اعتباری جدید می خرید و کد زیر رو در اون وارد می کنید.(این روش را هم برای سیم کارتهای دائمی و هم برای سیم کارتهای اعتباری می توان بکار برد.)
2-وارد کردن کد زیر:
از سیم کارت خریداری شده،کد زیر را وارد می کنیم:
ستاره 140 ستاره 3 ستاره 2 ستاره3 ستاره 1 ستاره کیت سیم قبلی ستاره پوک سیم قبلی مربع
کنسل کردن این عمل برای سیم کارت دائمی:
ستاره 130 ستاره 3 ستاره 2 ستاره3 ستاره 2 ستاره پوک سیم قبلی مربع
کنسل کردن این عمل برای سیم کارت اعتباری:
ستاره 140 ستاره 3 ستاره 2 ستاره3 ستاره 2 ستاره پوک سیم قبلی مربع
بعد از وارد کردن کد بالا،اگر از این عمل پشیمان شدید به هر علتی،فقط تا 6 ساعت وقت دارید جلوی این عمل را بگیرید.
بعد از اینکه سیم کارت جدید را خرید خریدید،تا 24 ساعت شماره شما همان شماره جدید باقی می ماند و بعد از 24 ساعت،شماره قبلی شما روی این خط فعال می شود و شماره سیم کارت اعتباری جدیدی که خریدید از بین می رود.
وقتی کدی را که در شماره دو نوشتم یک SmS به خط شما می رود که به فرض اگر دست کسی باشد و Puk سیم کارت شما را داشته باشد،می تواند جلوی این عمل را بگیرد.
آیا به صرفه است که من 7000 تومان پول سیم کارت بدهم و این کار رو انجام بدم؟
بله به صرفه است،بعد از اینکه مراحل بالا را انجام دادید 4717+1100 تومان به حساب شما اضافه می شود
اگر در یکی از طرح های تشویقی باشم و این عمل را انجام بدهم،تکلیف طرح من چه می شود؟
اگر سیم کارت دائمی داشته باشید که طرح بصورت روزشمار حساب می شود و به پایه ثانیه ای باز می گردید.
اگر سیم کارت اعتباری داشته باشید،مجددا به طرح وارد می شوید**********************************


همه مشترکان همراه اول از تماس‌های ناموفقشان آگاه می‌شوند؟


با فعال‌سازی سرویس اطلاع از تماس‌های ناموفق مشترکان تلفن همراه هر زمان که گوشی مشترک در دسترس نبوده یا خاموش باشد، پس از روشن کردن گوشی یا در دسترس شدن آن، پیامی که حاوی شماره فرد تماس گیرنده با تاریخ و ساعت تماس است برای فرد ارسال می‌شود اما ظاهرا راه‌اندازی این سرویس در سراسر کشور نیازمند فراهم شدن شرایطی از سوی همراه اول است.


شش


به گفته مسوولان مربوطه راه‌اندازی هر سرویس برای مشترکان کل کشور نیازمند فعال‌سازی سرویس مربوطه در همه سوییچ‌ها است و با توجه به اینکه سایت شرکت ارتباطات سیار ایران دارای سه سوئیچ از وندورهای مختلف است برای فعال‌سازی سرویس ارائه اطلاعات تماس‌های ناموفق در کل کشور باید شرایطی ایجاد کند که مشترک در کل کشور و در هر جا که تحت پوشش همراه اول است بتواند سرویس مذکور را داشته باشد.

استفاده از این سرویس که فعلا در استان مرکزی به صورت پایلوت انجام شده، برای مشترک هزینه‌ای ندارد ولی بعد از اجرا شدن این طرح در کل کشور برای آن هزینه‌ای مشخص خواهد شد.

استفاده از سرویس‌هایی مثل سرویس ارائه اطلاعات تماس‌های ناموفق به گونه‌ای است که اگر مشترک با ورود به محدوده‌ی خاصی که مختص یک سوئیچ است می‌تواند سرویس بگیرد؛ با توجه به راه‌اندازی سرویس ارائه اطلاعات تماس‌های ناموفق در استان مرکزی به دلیل اینکه این سرویس در فضای محدودی قابل استفاده است و سایت استان مرکزی نیز مربوط به یک سوئیچ خاص است این استان موفق به راه‌اندازی این سرویس شده است.

این سرویس به صورت پایلوت در این استان راه‌اندازی شده که مشترکان این استان برای فعال‌سازی این سرویس باید به بخش تنظیمات گوشی خود مراجعه کرده و گزینه CALL DIVERT و پس از آن گزینه VOICE CALL را انتخاب کنند و پس از انتخاب این گزینه کد 09913 را وارد کرده و این سیستم را در گوشی خود فعال کنند.

به گفته مدیر عامل شرکت مخابرات استان مرکزی همچنین برای اجرای این طرح در کل کشور مذاکراتی با شرکت ارتباطات سیار ایران انجام شده و در آن صورت مشترکان برای استفاده از این سرویس باید هزینه بپردازند.

به گزارش ایسنا، فعال سازی این سرویس برای همه مشترکان باید در تمام سوییچ‌ها و نقاط این سرویس‌ قابل دسترس باشد و ظاهرا شرکت ارتباطات سیار ایران در حال فعالیت و راه‌اندازی این سرویس در کل کشور است. همچنین استان‌ها و یا شهرهایی که قصد راه‌اندازی این سرویس را دارند باید بتوانند این سرویس را در تمام سوئیچ‌های خود فعال کنند.*************************


کتاب مرجع تمامی کد های ایرانسل به صورت جاوا


مرجع اکثر کد های ایرانسل مخصوص سیم کارت های اعتباری ایرانسل , از انحایی که سیستم ایرانسل دارای کد های زیادی میباشد و از همین رو به خاطر داشتن تمامی کد های مخصوص ایرانسل کار بسیار سختی نیز هست کتاب مرجع کد های ایرانسل را که به صورت جاوا و در ابعاد 320×240 میباشد را برای شما اماده کرده ام که امیدوارم مورد پسند شما دوستان قرار گیرد.

در این کتاب اکثر کد های مهم ایرانسل نظیر کد های مدیریت آهنگ های پیشواز , طرح های تشویقی , دریافت رمز حساب اینترنتی و … برای شما دوستان جمع آوری شده است , لازم به ذکر است این کتاب جالب به وسیله برنامه mjBookMaker که در پست قبلی معرفی کردم توسط خود بنده طراحی شده است , امیدوارم مشکلات کوچک برنامه را به بزرگی خودتون ببخشید.

12


لینک آدرس مستقیم :

دانلود   |   با حجم 150 کیلوبایت*************************


 

 

 

 

آیا می توان با فرمت کردن درایو Flash به حالت NTFS، سرعت آن را افزایش داد؟ ممـکن اسـت شنیـده باشـیـد که فـرمـت NTFS عـملکرد درایـو USB Flash را بهبود می بخشد. در بـسـیاری بـررسی های انجام شـده، بـه ویـژه کپی کـردن فایل های کوچک در درایو USB، این موضوع ثابـت شـده است و در اغلب موارد فرمـت NTFS بر FAT پیـروز بـوده اسـت، اما اشکالی در این خصوص وجود دارد و آن عدم سازگاری است. سیستم های دارای ویندوز ،۲۰۰۰ XP یا ویستا می توانند اطلاعات یک درایو NTFS را بخوانند و روی آن درایو، اطلاعاتی بنویسند؛ حتی بسته به پیکربندی سیستم، ممکن است بتوانید از این درایو در سیستم های دارای سیستم عامل مـکینتاش یا لینوکس استفاده کنید، اما آیا می توانید به پیکربندی کامپیوتر سـایر افـراد اطمینان داشتـه باشتید؟ وینـدوز ۹۸ و Me را نیز نباید فـرامـوش کـنید. 10 برابر سریعتر اما هـر کامپیوتـری که دارای یک پـورت USB اسـت می تـواند فرمت FAT و FAT32 را بخواند. مشکل دیگر اینکه، علت سرعت بالاتر NTFS آن است که اطلاعات را در حافظه Cache می نویسد؛ البته این موضوع اصولاً بـرای رسانه های قابل جابه جایی خطرناک نیست. اما اگر درایو USB با قالب NTFS فرمت شده باشد، اگر پیش از نمایش پیغام Safe to Remove آن را از دستـگاه جدا سـازید، احتمال بروز مشکل بیشتر خواهد بود. اگر عملکرد درایو بـرای شما بیش از سازگاری اهمیـت دارد، در ادامه شیوه تغییر فرمت درایو را شرح خواهیم داد:

 

۱- در Windows Explorer روی درایـو Flash کلیـک راسـت کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید.

 

۲- روی زبانه Hardware کلیک کرده و از لیـست درایوها، درایو Flash خود را انتخاب کنید.

 

۳- روی دکـمه Properties کلیک کنید.

 

۴- در کادر مـحاوره ای ظـاهر شـده، روی زبـانه Policies کلیک کنید. گـزینه Optimize for performance را انـتخاب کرده و دوبـار روی OK کـلیـک کنـید.

 

۵- مـجدداً روی درایـو Flash کـلیـک راسـت کـرده و گـزیـنه Format را انتخاب کنید.

 

۶- در مـنـوی کـشـویـی File System، گـزیـنـه NTFS را انـتـخـاب کـرده و روی Start کـلیـک کـنیـد. از منوی کشویی، گزینه NTFS را انتخاب کرده و روی Start کلیک کنید تا درایو شما فرمت شده و عملکرد بهتری داشته باشد. اگر ویندوز قادر به تشخیص درایو USB نباشد، چه باید کرد؟ عدم تشخیص درایو USB توسـط وینـدوز مـمکن اسـت دلایل بسیاری داشته باشد. ابتدا بایـد اطمـینان حاصل کنیـد که آیا این مشکل مربوط به آن درایو یا پورت خاص است یا خیر. بدین منظور درایو خـود را به یک پورت USB در کامپیوتر دیگر متصل کنید. برخی از پورت ها (به ویـژه پـورت های موجود در جلوی کامپیوتر) نسبت به بقیه بـد قلق تر هستند. سپس آن درایو را در یک کامپیوتر دیگر امتحان کنید. این آزمایش ها به شما نشان می دهند که آیا درایو شما دچار مشکل است یا پورت کامپیوترتان دچار اشکال شده است و یا مشکل دیگری وجود دارد. این یک مشکل واقعی اسـت. در این حالـت بهتر اسـت درایور مربـوط به درایو USB خود را از حالت نـصب خارج ساخـته و مجدداً نصب کنید. نصب درایورهای USB بسـیار آسـان است، زیرا آنها در خود درایوها وجود دارند، بدین منظور مراحل زیر را انجام دهید:

 

۱- درایو USB را به سیستم متصل سازید.

 

۲- اگر از ویندوز XP استفاده می کنید، روی Start و Programs کلیک کرده و سپس روی My Computer کلیک راست کنید. حال گزینه Properties را انتخاب کنید. روی زبانه Hardware کلیک کرده و سپس دکمه Device Manager را انتخاب کنید. در ویندوز ویستا، روی Start کلیک کرده و عبارت Device Manager را تایپ کنید. سپس کلید Enter را فشار دهید.

 

۳- سپس نام درایو خود را از فهرست Disk drives بیابید.

 

۴- روی نام درایو خود کلیک راست کرده و گزینه Uninstall را انتخاب کنید. با کلیک روی OK عمل خود را تائید کنید.

 

۵- حال درایـو USB را از سـیستـم خود جدا ساخـته و سـپس مجدداً آن را به سیـستم مـتصل کنید. در ایـن حالـت درایـورها به صورت خودکار مجدداً نصب خواهند شد. ویندوز ویستا مـشکلاتی مـخصوص به خـود دارد که مانـع از شـناساـیی درایـوها در بـرخی شـرایـط خـاص (به عـنوان مـثال، اگـر کامـپیوتـر در حالـت خـواب یـا Hibernate باشـد) می شـود. مایکروسافت به تازگی یک بـرنامه ترمیمی با نام KB941600 عرضه کرده است که این مشکل را برطرف می سازد. می توانید اطلاعات بـیشتری را در خصوص این برنامه ترمیمی در سایت مایکروسافت مطالعه کنید. همچنین می توانید نسخه ۳۲ بیتی آن را از سایت download شرکت مایـکروسافت (واقـع در آدرس www.microsoft.com/downloads) دریافت کنید. اگـر زمـانی کـه قصـد نـصب ایـن فایـل را داشـتـیـد، با پـیـغام does not apply to your system روبه رو شدید، بدین معناست که قبلاً آن فایل را روی سیستم خود نصب کرده است.


*************************


اگر روی درایو ویندوز خود دچار کمبود جا هستید می توانید سری به فولدر temp ویندوز و محتویات درون آن را حذف کنید . این شاخه برای نگهداری فایل های موقت ویندوز و برنامه مورد استفاده قرار می گیرد . قبل از رفتن به سراغ این فولدر بهتر است برنامه های در حال اجرا را ببندید . سپس در قسمت run از منوی شروع دستور %temp% را وارد کنید . این دستور در حقیقت نام متغیری در ویندوز است که مسیر فولدر temp ویندوز را در خود نگهداری می کند . با اجرای آن ، این فولدر باز می شود و می توانید محتویات درون آن را مشاهده و حذف کنید .

 

 

منبع :

tassnif.persianblog.ir*************************


 

ایمیل شما می تواند دارای یک امضا باشد که در انتهای پیغام شما ظاهر می شود امضای ایمیل همان امضایی که شما با دست خود می زنید نیست بلکه شامل اطلاعات مفیدی درباره شما است.حتما تا به حال در ایمیل خود با گزینه Signature روبه رو شده اید این همان جایی است که شما می توانید امضای الکترونیکی خود را قرار دهید. 

اما این امضا حاوی چه مطالبی می تواند باشد و استفاده از آن چه لزومی دارد؟ 

ــ امضای شما مانند یک کارت ویزیت می تواند شامل نام، عنوان، شماره تلفن یا فکس، آدرس محل کار و آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) شما باشد. 

ــ استفاده از امضای الکترونیکی باعث صرفه جویی در وقت شما می شود اگر زمان برای شما اهمیت دارد استفاده از امضای الکترونیکی به شما در صرفه جویی در زمان کمک می کند چون برای هر ایمیل لازم نیست یک سری اطلاعات تکراری را مرتبا تایپ کنید. 

ــ بعضی از نرم افزارهای پست الکترونیکی به شما امکان ذخیره بیش از یک امضا را می دهند بنابراین می توانید مثلا برای ایمیل ههای شخصی از یک امضا و برای ایمیل های کاری از یک امضا استفاده کنید. 

ــ ممکن است در آینده امضای پست الکترونیکی شامل یک کد رمز باشند تا بتوان فرستنده نامه را مشخص کرد و به این وسیله به یک پیغام ایمیل مانند یک کاغذ نامه سندیت


 

 

 

در پایین MSN Messenger انیمیشن های تبلیغاتی مختلفی وجود دارد که به روز شدن آن ها باعث اشغال شدن پهنای باند اینترنت می شود . می توانید اینگونه تبلیغات را حذف کنید . برای دستیابی به اطلاعات این تبلیغات در درایوی که ویندوز خود را نصب کرده اید ، وارد فولدر Documents and Settings شوید . در این فولدر وارد فولدری با نام کاربری خود شوید . سپس وارد فولدر local Settings و بعد هم temp شوید . البته به این نکته توجه داشته باشید که فولدر Settings localیک فولدر مخفی است در این فولدر فایلی به نام links.txt وجود دارد آن را باز کنید و تمام محتویات آن را پاک کنید سپس آن را ذخیره کنید بدین ترتیب تمام اینگونه تبلیغات حذف می شوند .

 

 

منبع : روزنامه جام جم - کلیک

هر گونه کپی برداری از این سایت با ذکر منبع مجاز است  

tassnif.persianblog.ir

 

آدرس جدید www.farsisub.net

حتماً تا به حال نام Windows Media Player را زیاد شنیده اید، یکی از بهترین و معروفترین نرم افزارهای مایکروسافت برای پخش فرمت های صوتی و ویدوئویی است. اما ممکن است اطلاعات کافی پیرامون آن نداشته باشید. در اینجا قصد داریم تا شما را با ۲۰ ترفند مفید این نرم افزار آشنا کنیم. Windows Media Player یکی از برنامه های پخش کننده صوت و تصویر است که به صورت آماده همراه با سیستم عامل ویندوز در کامپیوتر نصب می شود. گرچه این برنامه در تمام ویندوزها وجود دارد ولی شاید کمتر کاربری به صورت کامل با آن آشنا باشد. کاربران معمولاً برای شنیدن یا دیدن (سرسری) فایل های صوتی و تصویری از این برنامه استفاده می کنند و اگر بخواهند به طور جدی یا حرفه ای با یک فایل چندرسانه ای کار کنند، به سراغ نرم افزارهای دیگری چون Winamp، JetAudio، RealPlayer و غیره می روند. البته شاید هم حق با این کاربران باشد. چرا که WMP تا قبل از نسخه ۱۰ برنامه زیاد خوش دست وپرامکاناتی نبود. ولی با عرضه نسخه ۱۰ این برنامه، قضیه فرق کرده است. حالا برنامه خیلی برنامه خیلی زیباتر شده و امکانات زیادی دارد. ولی برای کسانی که به نسخه ۹ عادت کرده اند، با این نسخه جدید شاید کمی سردرگم شوند. جای منوها و ابزارها عوض شده و عموماً به منوی View رفته اند. حتی Color Chooser هنوز هم وجود دارد و حالا می توانید طیف رنگ و میزان پربودن صفحه را خودتان انتخاب کنید. به جای انباشته کردن آن هم آیکون کوچک در صفحه Library، حالا یک دکمه More Info گذاشته شده که اطلاعات آلبوم و هنرمند را روشن یا خاموش می کند. دیگر مجبور نیستید یک Codec اضافی MP3 روی سیستم نصب کنید یابا یک برنامه دیگر آهنگ های خود را Pi کنید. مایکروسافت هنوز هم برفرمت WMA خود اصرار می ورزد. ولی یک MP3 Codec هم به نام Fraenhofer در برنامه گذاشته که می تواند با هرBit Rate به ریپ کردن آهنگ ها بپردازد. 1) منوها اگر بخواهید درویندوز WMP، تغییری ایجاد کنید، اول باید منوی مربوطه را بیابید. با استفاده از دکمه کرکره ای کنار دکمه های کوچک ـ بزرگ کردن پنجره کلیک راست کنید. اگر دوست داشته باشید، می توانید منوهای استاندارد پنجره را فعال کنید و امکانات بیشتری را ببینید. برای این منظور، از منویView، گزینه Menu Bar Options را انتخاب کنید. در این حالت، اگر گزینه Show Menu Bar را انتخاب کنید، منوها فعال می شوند و اگر گزینه Autohide Menu Bar را انتخاب کنید، با بردن ماوس به قسمت منوها، آن قسمت ظاهر و سپس پنهان می شود. 2) تغییر به MP3 برای کنار گذاشتن فایل های WMP، از منوی Tools گزینه Option را انتخاب کرده و سپس به صفحه Rip Music بروید. در این حالت، از قسمت Format گزینه MP3 را انتخاب کنید. کیفیت صوت به طور پیش فرض روی ۱۲۸kbps تنظیم شده است. ولی اگر بخواهید، با حرکت کردن دکمه لغزان مربوطه، کیفیت را بهترکنید. درهمین صفحه، باکلیک روی دکمه File Name مشخص کنید که کدام اطلاعات در اسم فایل ها برایتان درج شود. 3) تغییر نام فایل ها تنظیماتی که در منوی Tools، گزینه Option در صفحه Library وجود دارد، تعیین می کنند که برنامه چه تغییراتی را می تواند روی فایل های ریپ شده ایجاد کند. مثلاً اگر گزینه Retrieve Additional Information را تیک بزنید، اطلاعات ناقص را از طریق اینترنت کامل می شود. 4) تغییر ترتیب فایل ها اگر بخواهید آهنگ های خود را در فولدرهای مجزا براساس آلبوم یا نام هنرمند دسته بندی کنید، باید گزینه Rearrange Music را علامت بزنید. درهمین جا می توانید با انتخاب گزینه RenameMusic Files، از برنامه بخواهید با درج اطلاعات جدید آهنگ ها، اسامی فایل ها را اصلاح کند. این کارمخصوصاً زمانی خوب است که فایل های خود را با ابزارهای مختلف و روش های متفاوت نام گذاری، ریپ کرده باشید و حالا بخواهید آن ها را یک دست کنید. 5) مقایسه محتوا قسمت Info Center که اطلاعات بیشتری درباره آلبوم یا تراک می دهد، حالا جزئی از سرویس های اینترنتی WMP10 شده است. بنابراین اگر از یک سرویس، اطلاعات کافی به دست نمی آورید، می توانید سرویس دیگری را امتحان کنید. مثلاً سایت Napster بیوگرافی کاملی درباره هنرمندان دارد. 6) رادیو اینترنتی رادیوی اینترنتی حالا به قسمت Media Guide رفته است. از صفحه Guide گزینه Radio را انتخاب کنید تا فهرستی از ایستگاه های رادیویی و لینکی را ببینید که صفحه Radio Tuner را باز می کند. این صفحه تمام ایستگاه های موجود در اینترنت را نشان می دهد. اگر لینک Radio Tuner را در ستون سمت راست پیدا نکردید، پایین بروید و روی لینک InternationWindowaMedia.com کلیک کنید و حالا دوباره صفحه Guide را باز کنید. اگردوست ندارید تنظیمات بین المللی خود را تغییر دهید، می توانید ازنشانی Windowsmedia.com /MyRadio.asp مستقیماً به صفحه Radio Tuner بروید. بعد از انتخاب ایستگاه مورد نظر، روی دکمه Play کلیک کنید. daneshema.com بعد از ۲ هزار سال نخستین کامپیوتر جهان دوباره به کار افتاد در سال ۱۹۰۱ گروهی از غواصان در ساحل جزیره ای به نام Antikythera در ۱۸ مایلی شمال جزیره کرت یونان،وسیله عجیبی را پیدا کردند. این وسیله هم اکنون به همان نام محل کشف اش Antikythera نامیده می شود. محققان حدس زدند این وسیله یک ماشین حساب نجومی باشد و از آن برای پیش بینی کسوف و خسوف و ماه های قمری استفاده می شده است. تخمین زده می شود این وسیله ۱۲۰ تا ۲۰۰ سال قبل از میلاد مسیح ساخته شده باشد. کارکرد داخلی و مکانیسم کار این وسیله به مدت ۱۰۰ سال شناسایی نشد تا اینکه گروهی از محققان مکانیسم این وسیله را کشف کردند، آنها برای این کار از روش های تصویربرداری پیشرفته اشعه ایکس، اشعه گاما و مدل سازی سه بعدی کامپیوتری استفاده کردند و توانستند نمای داخلی این وسیله و چرخ دنده هایش را ببینند. ۳۷ چرخ دنده این وسیله با ظرافت و دقتی مثال زدنی طوری ساخته شده بودند که حرکت اجرام سماوی را مدل سازی و پیش بینی می کردند و یونانی ها با استفاده از آن، زمان و مکان المپیک ها را تعیین می کردند. از لحاظ فناوری، ساخت چنین وسیله در دو هزار سال پیش شگفتی آور است، چرا که این وسیله بیشتر شبیه وسیله های مکانیکی قرن نوزدهم است تا ابزارهای ساخته شده در دو هزار سال قبل. خبر تازه در مورد این وسیله این است که موزه بریتانیا، نمونه ای از این وسیله را ساخته است و به این ترتیب توانسته دوباره نمونه این «کامپیوتر مکانیکی» را به کار بیندازد.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic