تبلیغات
رایانه من - اکنون زمان گوشی‌تکانی عید هم رسید!

** مطالب این وبلاگ برای آنانیست که نیاز دارند ولی دسترسی ندارند . موفق باشید . **


نویسنده :MRA Alipour
تاریخ:جمعه 25 اسفند 1396-08:23 قبل از ظهر

اکنون زمان گوشی‌تکانی عید هم رسید!


به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛این گجت‌های پرکار و بادوام تمام روز مشغول کار هستند، قرار نیست تا ابد عمر کنند. اکثر ما بعد از گذشت مدتی متوجه تفاوت محسوس سرعت و عمر باتری نسبت به روزهای اول خرید آن می‌شویم. این مشکل تنها به استفاده زیاد از گوشی و ضعیف‌ شدن تدریجی باتری مرتبط نیست و خیلی وقت‌ها اپلیکیشن‌هایی که خودمان روی گوشی نصب می‌کنیم در این قضیه نقش پررنگی دارند.

گوشی‌های هوشمند معمولا پر از اپلیکیشن‌های مختلف با کاربردهای متفاوت هستند که نه‌تنها حافظه اشغال می‌کنند بلکه می‌توانند باعث کند شدن گوشی و کاهش عمر باتری آن شوند.
حتی درصورتی که تمامی اپلیکیشن‌های خود را از فروشگاه‌های معتبر هم تهیه کنید باز هم برخی از آنها منابع گوشی شما از جمله پردازنده، باتری و داده‌ها(دیتا) را به‌صورت عمدی یا به‌دلیل خطای برنامه‌نویسی به اشغال خود در می‌آورند و دردسر درست می‌کنند.

در این بین دسته‌های خاصی از اپلیکیشن‌ها هستند که تقریبا بدون استثنا باعث کند شدن گوشی و مصرف بیشتر باتری می‌شوند و بهتر است هرچه زودتر خودتان را از شر آنها خلاص کنید. به این شکل هم کمی حافظه گوشی‌تان را خالی می‌کنید و هم از کار کردن با آن لذت بیشتری خواهید برد. پس وقت را تلف نکنید و حتما پیش از عید گوشی‌تکانی کنید!


رر